Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно із Законом »Про захист прав споживачів».

Терміни повернення і обміну

   Повернення і обмін товарів можливий протягом 14 днів після замовлення товару покупцем.

Зворотній доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Умови повернення для товарів належної якості 

   Політика повернення товару і грошей

   Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів не рахуючи дня покупки (товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин і не може бути використаний). Це право гарантує Вам »Закон про захист прав споживача».

   Щоб мати можливість обміняти або повернути товар, будь ласка, забезпечте наступне: товар не був у експлуатації, збережено його товарний вид, товар не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, механічних пошкоджень, заводська упаковка, ярлики, пакети все ціле (товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент передачі покупцю).

   Перед тим, як повернути товар, необхідно обов'язково зв'язатися з менеджером для оформлення заявки на повернення.

   Повернення здійснюється по Новій пошті.

   Повернення через Нову пошту

   Товар можна повернути Новою поштою протягом 14 днів з моменту відправлення замовлення. Для відправки товару необхідно по телефону отримати реквізити для відправки повернення у менеджера. Пересилання товару здійснюється за рахунок покупця. До повернення необхідно додати заяву на повернення у довільній формі, вказавши причину пвернення товару та банківські реквізити куди повертати кошти, та копію 1-2 сторінок паспорту замовника. Після відправки товару необхідно по телефону повідомити менеджеру номер декларації. Після повернення товару за умови збереження його споживчих властивостей і товарного виду здійснюється повернення грошових коштів протягом 14 днів після відправки. Якщо оплата була зроблена через систему онлайн платіжів, то й повернення коштів здійснюється лише через систему онлайн платіжів.

   Гроші повертаються покупцеві на розрахунковий рахунок вказаний покупцем при поверненні товару. Якщо на момент обміну, аналогічного товару немає у продажу, Ви можете придбати будь-які інші види продукції з наявного у нас асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або отримати назад гроші, в розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний, при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.

   При відправці весь товар перевіряється на цілісність упаковки і працездатність. При при отриманні товару на пошті, Одержувач зобов'язаний оглянути доставлений товар і перевірити його на відповідність заявленій якості, асортименту та комплектності. Магазин не несе відповідальності за пошкодження товару перевозщіком.

Повернення і обмін товару неналежної якості.

   Якщо товар не працює (пошкоджений), обмін або повернення товару можливий тільки за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені. Звертаємо Вашу увагу на те, що в разі обміну або повернення товару (товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин не може бути використаний), всі транспортні витрати, пов'язані з обміном і поверненням, оплачуються покупцем. Увага! Обов'язково оглядайте товар на пошті.

   Якщо товар неналежної якості (мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті не свідчить про несправність або дисфункцією товару) всі транспортні витрати бере на себе інтернет магазин. Повернення коштів або обмін товарів неналежної якості відбувається на протязі 14 днів з моменту відправлення товару покупцем.

   Якщо товар має сліди екслуатаціі і пошкоджений, повернення не провадиться. Якщо розпаковані деталі конструктора, проколоте надувне гумовий виріб, то повернення не провадиться. Перевіряйте весь товар обов'язково на пошті. 

   Відповідно до Закону Про захист прав споживачів компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.