Способи доставки

  • Укрпошта. Відправлення здійснюється з понеділка по суботу в день замовлення при оплаті до 14 00 , при замовленні до 14 00. Якщо замовлення і оплата здійснюється після 14 00, відправка відбувається на наступний робочий день. У неділю та святкові дні відправок немає. Доставка від 3 до 10 робочих днів згідно з термінами заявленим перевозщіком. Оплата за послуги служби доставки згідно з тарифами перевозщіка (від 25 грн)
  • Нова пошта. Відправлення здійснюється з понеділка по суботу в день замовлення при оплаті до 14 00 або при виборі оплати накладений платіж, при замовленні до 14 00. Якщо замовлення і оплата здійснюється після 14 00, відправка відбувається на наступний робочий день. У неділю та святкові дні відправок немає. Доставка від 1 до 3 робочих днів згідно з термінами заявленим перевозщіком. Оплата за послуги служби доставки згідно з тарифами перевозщіка (від 50 грн)
  • Доставка курєрською службою Нової пошти. Терміни доставки і вартість уточнюються у представника Нової пошти. Оплата за послуги служби доставки згідно з тарифами перевозщіка (від 70 грн)

Способи оплати

  • Оплата при отриманні (Накладений платіж). Оплата післяплатою здійснюється при отриманні товару через кур'єрську службу Нова Пошта (в відділенні кур'єрської служби або у кур'єра). Дана послуга є платною і її вартість розраховується згідно тарифів кур'єрської служби.
  • Оплата картою Visa, Mastercard через платіжну систему LiqPay. Після вибору цього виду платежу Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.